Szkocja 40

16-420 Raczki
pow. suwalski woj. podlaskie

NIP: 844-000-11-72,

REGON: 00-540-92-60, KRS: 0000-1940-18

 

 

Tel. +48 (87) 568-58-73

Tel. +48(87) 516-10-24

Fax. +48(87) 516-10-24 wew. 22

Fax. +48 (87) 568 58 73 wew. 22

biuro@meliorex.pl 

sekretariat@meliorex.pl

 

Księgowość:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 128

Główna księgowa:

Beata Makowska - bmakowska@meliorex.pl

Księgowa:

Agnieszka Glińska - aglinska@meliorex.pl

tel. 87 516 10 24 wew. 120

Młodsza księgowa:

 

 

 

Kadry:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 121

Starszy specjalista ds kadrowo-finansowych:

Anna Dąbrowska - adabrowska@meliorex.pl

 

 

Płatności, BHP, radca prawny:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 122

Specjalista ds płatniczo-rozliczeniowych:

Sylwia Paciorko - spaciorko@meliorex.pl

Gł. specjalista ds BHP:

Anna Paciorko-Gawryłowicz - agawrylowicz@meliorex.pl  

Radca prawny:

Urszula Gryszkiewicz - ugryszkiewicz@meliorex.pl

 

 

Dział techniczny: +48 87 516 10 24 wew. 105-106

Kierownik działu technicznego

tel. +48 87 516 10 24 wew. 110, 728 371 174

Robert Lenczewski - rlenczewski@meliorex.pl

 

 

Dział zaopatrzenia: tel. +48 87 516 10 24 wew. 116

Kierownik zaopatrzenia

tel. 728 844 598

Damian Złotnik – dzlotnik@meliorex.pl

 

Asystent kierownika:

Agnieszka Jeglińska – ajeglinska@meliorex.pl

 

Dział sprzętowy: tel. +48 87 516 10 24 wew. 104

Kierownik bazy sprzętowo-magazynowej

tel.  696 049 655

Marcin Nalewajko – mnalewajko@meliorex.pl 

 

Asystent kierownika:

tel. 881 915 107

Michał Kucharzewski – mkucharzewski@meliorex.pl

 

Specjalista ds logistyki:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 117

Andrzej Naruszewicz - anaruszewicz@meliorex.pl

 

Dział transportu i sprzedaży paliw:

Kierownik ds transportu i sprzedaży paliw

tel. 881 915 019

Michał Żukowski – mzukowski@meliorex.pl

 

Asystent kierownika:

tel. 784 972 494

Sylwia Milewska – smilewska@meliorex.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Imię Nazwisko *
Twój e-mail *
Treść wiadomości *
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Przedsiebiorstwo Produkcyjno - Handlowe

Pola oznaczone * są wymagane.

© 2013-2017. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MELIOREX" Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.