Majówka 2015

 

Dnia 02.05.2015r. odbyło się kolejne spotkanie integracyjne – „MAJÓWKA”. Spotkanie zaczęliśmy od spływu kajakowego, po czym wspólnie udaliśmy się na grillowy poczęstunek do miejscowości Kurianki. To tańca przygrywała nam zespół rodzinny Państwa Nowikowskich z Wieliczek. Pogoda dopisała i dobry humor również!

 

Majówka 2014

 

Dnia 02.05.2014r. odbyło się kolejne Wiosenne Firmowe Spotkanie Integracyjne. Tak jak w roku ubiegłym Majówka rozpoczęła się spływem kajakowym z miejscowości Małe Raczki do miejscowości Chodorki. Niektórzy nawet odbyli pierwszą majową kąpiel w rzece Rospuda! Następnie udaliśmy się pod Wiaty do Kuriank, na obiad, biesiadę i grillowy poczęstunek. Po obiedzie Szefostwo wręczyło nagrody za I turę konkursu "WZOROWY KIEROWCA/OPERATOR 2014", którego zwycięzcą został Tomasz Gałaszewski.Były konkursy, w których kobiety jeździły walcem, operatorzy i kierowcy ładowali i wywozili kamienie. W tym roku pogoda nam dopisała i dobre humory również!

 

Majówka 2013

 

 

Dnia 03.05.2013 r. odbyła się "Firmowa Majówka", na którą zostali zaproszeni wszyscy pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi. Swoją obecność potwierdziło ponad 50 % pracowników. Majówka rozpoczęła sie spływem kajakowym malowniczą rzeką Rospudą, a skończyła się biesiadą w miejscowości Kurianki "Pod Wiatami". Pomimo niesłonecznej pogody każdy bawił się dobrze, co widać na zdjęciach w poniższej galerii.

 Majówka 2012


Dnia 02.05.2012 r. w miejscowości Kurianki "Pod Wiatami" odbyło się kolejne Firmowe Spotkanie Integracyjne. Na spotkaniu był ponad 40 pracowników z osobami towarzyszącymi. Była świetna zabawa, konkursy, pogoda też wzorowo dopisała, co z resztą widać na poniższych zdjęciach!

© 2013-2018. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MELIOREX" Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.