Adres siedziby:

Szkocja 40

16-420 Raczki, pow. suwalski woj. podlaskie

 

NIP: 844-000-11-72,

REGON: 00-540-92-60,

KRS: 0000-1940-18

BDO: 000013236

 

Dane kontaktowe:

Tel. +48 (87) 568-58-73

Tel. +48 (87) 516-10-24

 

Fax. +48 (87) 516-10-24 wew. 22

Fax. +48 (87) 568 58 73 wew. 22

 

biuro@meliorex.pl

sekretariat@meliorex.pl

   

icon-youtube

Kontakt do działów firmy

Kontakt do działów firmy

Dział techniczny:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 110,

 

Kierownik działu technicznego:

Damian Strąk

dstrak@meliorex.pl

tel. 728 351 511

 

tel. +48 87 516 10 24 wew. 106

Kosztorysant:

Joanna Jachimowicz

jjachimowicz@meliorex.pl

Robert Lenczewski

rlenczewski@meliorex.pl

Tomasz Krzykwa

tkrzykwa@meliorex.pl

Specjalista ds zamówień publicznych:

Adam Pasek

apasek@meliorex.pl

Księgowość:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 128

 

Główna księgowa:

Wioleta Pieńczykowska

wpienczykowska@meliorex.pl

tel. 87 516 10 24 wew 120

Księgowa:

Oktawia Sitko
ositko@meliorex.pl

Diana Grzędzińska
dgrzedzinska@meliorex.pl

Marta Kosińska
mkosinska@meliorex.pl

Anna Brzozowska
abrzozowska@meliorex.pl

Kadry, Radca prawny:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 121

 

Główny specjalista ds. kadrowych:

Anna Dąbrowska

adabrowska@meliorex.pl
tel. 788 944 115

 

Specjalista ds kadrowo- finansowych:

Małgorzata Dziekońska

mdziekonska@meliorex.pl

 

Radca prawny:

Urszula Gryszkiewicz

ugryszkiewicz@meliorex.pl

 

BHP:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 122

 

Specjalista ds rozliczeniowych:

Sylwia Paciorko

spaciorko@meliorex.pl

 

Kierownik Administracji, Gł. specjalista ds BHP:

Anna Paciorko-Gawryłowicz

agawrylowicz@meliorex.pl

Dział transpotowy:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 123

 

Specjalista ds ubezpieczeń i transportu:

Monika Hagemann

mhagemann@meliorex.pl

tel. 728 930 642

Pracownik ds logistyki:

Karol Wiśniewski

kwisniewski@meliorex.pl

Dział zaopatrzenia:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 116

 

Kierownik działu zaopatrzenia i przygotowania produkcji:

Damian Złotnik

dzlotnik@meliorex.pl

tel. 728 844 598

 

Zastępca kierownika:

Paweł Żukowski

pzukowski@meliorex.pl

tel. 515 615 502

Referent ds zaopatrzenia:

Mateusz Gieniul
mgieniul@meliorex.pl

Dział sprzętowy:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 104

 

Dyrektor działu sprzętowego:

Marcin Nalewajko

mnalewajko@meliorex.pl

tel. 669 049 655

 

Kierownik bazy transportowej:

Damian Romotowski

dromotowski@meliorex.pl

tel. 508 694 965

 

Kierownik bazy sprzętowej:

Piotr Gawryłowicz

pgawryłowicz@meliorex.pl

tel. 668 073 345

Dział transportu i sprzedaży paliw:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 104

 

Kierownik ds transportu i sprzedaży paliw:

Michał Żukowski

mzukowski@meliorex.pl

tel. 881 915 019

 

Asystent kierownika:

Radosław Dębowski

rdebowski@meliorex.pl

tel. 784 972 494

 

Inspektor Ochrony Danych, IT:

Inspektor Ochrony Danych:
Bogusław Kijewski

mediasystem@post.pl

tel. 601391460

 

Informatyk:

Tomasz Szczecina
tszczecina@meliorex.pl
informatyk@meliorex.pl

Sprzedaż kruszywa:

Żwirownia Szkocja:
Michał Żukowski
tel. 881 915 019

 

Żwirownia Bilwinowo i Nowy Bród:
Dariusz Rzodkiewicz
tel. 608 397 057

 

Żwirownia  Prostki:
zwirownia.prostki@meliorex.pl
Emilian Nowik
tel. 784 835 619

0

Lata doświadczenia

0

Flot pojazdów
i maszyn

0

Zrealizowanych
kontraktów