Adres siedziby:

Szkocja 40

16-420 Raczki, pow. suwalski woj. podlaskie

 

NIP: 844-000-11-72,

REGON: 00-540-92-60,

KRS: 0000-1940-18

BDO: 000013236

 

Dane kontaktowe:

Tel. +48 (87) 568-58-73

Tel. +48 (87) 516-10-24

 

Fax. +48 (87) 516-10-24 wew. 22

Fax. +48 (87) 568 58 73 wew. 22

 

biuro@meliorex.pl

sekretariat@meliorex.pl

 

icon-youtube

Kontakt do działów firmy

Kontakt do działów firmy

Dział techniczny:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 110,

 

Kierownik działu technicznego:

Damian Strąk

dstrak@meliorex.pl

tel. 728 351 511

tel. +48 87 516 10 24 wew. 106

Specjalista ds. zamówień publicznych:

Joanna Jachimowicz

jjachimowicz@meliorex.pl

Specjalista ds. Controllingu:

Karolina Paciorkowska

kpaciorkowska@meliorex.pl

Kosztorysant:

Robert Lenczewski

rlenczewski@meliorex.pl

Tomasz Krzykwa

tkrzykwa@meliorex.pl

Księgowość:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 128

 

Główna księgowa:

Wioleta Pieńczykowska

wpienczykowska@meliorex.pl

tel. 87 516 10 24 wew 120

Księgowa:

Oktawia Sitko
ositko@meliorex.pl

Diana Grzędzińska
dgrzedzinska@meliorex.pl

Marta Kosińska
mkosinska@meliorex.pl

Anna Brzozowska
abrzozowska@meliorex.pl

Anna Sucharzewska
asucharzewska@meliorex.pl

Kadry:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 121

 

Główny specjalista ds. kadrowych:

Anna Dąbrowska

adabrowska@meliorex.pl
tel. 788 944 115

Specjalista ds kadrowo- finansowych:

Małgorzata Dziekońska

mdziekonska@meliorex.pl

 

 

 

Dział Prawny:

tel. +48 87 568 58 73 wew. 124


Radca prawny:

Urszula Gryszkiewicz

ugryszkiewicz@meliorex.pl

Radca prawny:

Paulina Biłda
pbilda@meliorex.pl

BHP:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 122

 

Kierownik Administracji, Gł. specjalista ds BHP:

Anna Paciorko-Gawryłowicz

agawrylowicz@meliorex.pl

Dział transportowy:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 123

 

Pracownik ds logistyki:
Edyta Ułanowicz

eulanowicz@meliorex.pl

Specjalistka ds ubezpieczeń i likwidacji szkód:
Aneta Grądzka
agradzka1@meliorex.pl
tel. 538 343 906
tel. +48 87 516 10 24 wew. 117

Dział zaopatrzenia:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 116

Dyrektor ds zakupów:

Joanna Mackiewicz

jmackiewicz@meliorex.pl

tel. 784 971 467

Kierownik działu zaopatrzenia i przygotowania produkcji:

Damian Złotnik

dzlotnik@meliorex.pl

tel. 728 844 598

Zastępca kierownika:

Paweł Żukowski

pzukowski@meliorex.pl

tel. 692 173 085

Referent ds zaopatrzenia:

Justyna Tyszko
jtyszko@meliorex.pl

Dział sprzętowy:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 104

 

Dyrektor działu sprzętowego:

Marcin Nalewajko

mnalewajko@meliorex.pl

tel. 669 049 655

 

Kierownik bazy transportowej:

Damian Romotowski

dromotowski@meliorex.pl

tel. 508 694 965

 

Kierownik bazy sprzętowej:

Piotr Gawryłowicz

pgawrylowicz@meliorex.pl

tel. 668 073 345

Dział transportu i sprzedaży paliw:

tel. +48 87 516 10 24 wew. 104

Kierownik ds transportu i sprzedaży paliw:

Michał Żukowski

mzukowski@meliorex.pl

tel. 881 915 019

 

Asystent kierownika:

Radosław Dębowski

rdebowski@meliorex.pl

tel. 784 972 494

 

Dział Public Relations:

 

Specjalista ds Public Relations:
Mateusz Gieniul

mgieniul@meliorex.pl
tel. 784 835 619

Inspektor Ochrony Danych, IT:

 

Inspektor Ochrony Danych:
Bogusław Kijewski

mediasystem@post.pl

tel. 601391460

 

Informatyk:

Tomasz Szczecina
tszczecina@meliorex.pl
informatyk@meliorex.pl

Sprzedaż kruszywa:

 

Żwirownia Szkocja:
Michał Żukowski
tel. 881 915 019

Żwirownia Zielone Kamedulskie:
Dariusz Rzodkiewicz
tel. 608 397 057

Żwirownia  Prostki:
zwirownia.prostki@meliorex.pl
Michał Kucharzewski
tel. 881 915 107

Żwirownia Rajsk:
Rafał Kozikowski
tel. 692 193 117

0

Lata doświadczenia

0

Flot pojazdów
i maszyn

0

Zrealizowanych
kontraktów